ausfa namams dirbtines geles
AUSFA NAMAMS

Dirbtinės gėlės iš šilko. Norisi pauostyti…

Dar nuo senų laikų daugelio pasąmonėje susiformavęs neigiamas požiūris į dirbtines gėles. Daugeliui, tai primena laidotuves, dideles plastmasines raudonas rožes, greitai dulkes berenkančią ir nereikalingą interjero detalę…

Kviečiame atrasti dirbtines gėles kartu AUSFA.

Daugiau nei 25 metus gyvuojanti Ispanijos įmonė gamina gėles visam gyvenimui. Įmonės įkūrėjas nuo pat mažens augo gėlių apsuptyje, kadangi tėvas turėjo gėlių parduotuvėlę. Taip išsivystė didelė aistra gėlėms, augalams, kompozicijoms. Savo verslą jis pradėjo atradęs šilką ir sujungęs šias dvi savo aistras: gėlės ir šilkas. Taip gimė įmonė, kuri savo gėlėmis prekiauja jau daugiau nei 70 pasaulio šalių. 

Gėlės itin aukštos kokybės, gaminamos iš šilko. Profesionalūs dizaineriai ieško, kuo įdomesnių augalų ir bando atkartoti juos, kad atrodytų kuo natūralesni. Kiekvieną sezoną pristatomos naujos kolekcijos, gėlės naudojamos fotosesijose, puošiami garsūs viešbučiai ir restoranai visame pasaulyje.

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti šių gėlių ir Jums. Suprantama, kad toks žiedas niekada neatstos gyvo. Tačiau skubantiems ir neturintiems laiko rūpintis augalais – tai puikus sprendimas. Erdvės, kuriose mažai šviesos, vonia ar tualetas, taip pat gali žydėti ištisus metus. Džiaugiamės, kad dirbtinių gėlių kompozicijomis klientai jau puošia ir valgomojo stalus, svetaines. 

Kviečiame apsilankyti AUSFA salone ir įsitikinti, kaip natūraliai atrodo šios gėlės. Net norisi pauostyti… 

NEPRALEISKITE PROGOS

IŠPARDAVIMAS

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top